Apie gamykla:

  LATONIT gamykla yra viena didžiausių statybinių medžiagų gamyklų rytų Europoje, kuri susijusi su fibrocementiniais produktais.

  Gamyba vykdoma aukštos kokybės austriška, itališka, vokiška įranga. Gamybos įranga yra nuolat inspektuojama aukštos kvalifikacijos europos specialistų. 

 

  Produkcijos dažymui gamykloje naudojamos italų gamybos automatizuotos dažymo linijos. Produkcija gali būti dažoma dviem būdais - valcavimo arba purškimo būdu. 

  Produkcija yra dažoma specialiais akriliniais dažais kurie skirti fibrocementui ir po to padengiama laku atspariu UV spinduliams. 

  Visą dažymo procesą sudaro 4 fibrocementinio produkto padengimo sluoksniai. Pirmiausia plokštė padengiama sluoksniu specialaus grunto, sekančiame etape plokštė padengiama 2-3 sluoksniais akriliniais dažais ir galiausiai plokštė padengiama UV spinduliams atspariu laku. 

Visi šie procesai užtikrina aukštą produkcijos kokybę ir ilgaamžiškumą.

Visa pagaminta produkcija praeina griežtą techninę kontrolę. Įmonėje įkurta labaratorija kurios specialistai nuolat tikrina pagamintos produkcijos kokybę ir visas technines charakteristikas. 

Gamyklos galimas pajėgumas gaminant pluoštinio cemento dailylentes 6,5 mln. kvadratinių metrų per metus. Tokiu pajėgumu užtikrinama, kad Jus visada pasieks produktas platintojo numatyta pristatymo data. 

Presavimas:

 Pluoštinių cemento dailylenčių presavimas yra sudėtingas procesas, kurio metu vyksta fizikiniai ir cheminiai drėgmės prisotinto produkto pakitimiai.

 Šis sudėtingas procesas padeda padidinti produkto tankį ir sumažina drėgmės poveikį dalylentėms, nebelieka bet kokių dailylenčių storio svyravimų, taip pat nebelieka poringumo.Autoklavas:

 Autoklavavimas - hidroterminis pluoštinių cemento plokščių apdorojimas su prisotintais garais padidėjus temperatūrai ir slėgiui. 

 Autoklavavimo procesas skatina vientisą pluošto cemento struktūrą. Autoklavinės lentose nelieka kalkių išsiskyrimo, yra labai atsparios gamtos pakitimo šokui.  Pluoštinių cemento plokščių sudėtyje esantis cementas yra visas hidratacijos procesas, kuris vėliau apsaugo nuo nevienodo tūrio pokyčio, t.y. deformacija, taip pat pagerėja dažų ir lakų sukibimas su lentos paviršiumi.


Dažymas:

    Fibrocementinės dailylentės yra dažomos volelio metodu ir beoriu purškimo metodu, laikantis griežčiausių dailylentės paruošimo ir dažymo reikalavimų, kurie užtikrina aukščiausią kokybę. 

 Dažymo procesas pagerina pluoštinio cemento plokštės technines savybes. Profesionalus dailylentės paruošimas garantuoja itin ryškios spalvos ir ilgaamžiškumo garantą.   

 


Gamykla:


Gamyklos adresas : Rusija, 431720, Mordovijos regionas, Chamzinskio rajonas, Komsomolsky.