LATONIT FIBROCEMENTINĖS DAILYLENTĖSPAVARGOTE NUO NAMO DAŽYMO DARBŲ? ARBA NIEKADA NENORITE DAŽYTI? 

LATONIT FIBROCEMENTINĖS DAILYLENTĖS JUMS PADĖS TO IŠVENGTI BENT 40-50  METŲ.


FIBROCEMENTINĖS DAILYLENTĖS LATONIT

Medžio imitacija  /dviejų spalvų dažymas    Lygi dažyta dailylentė          Medžio imitacija nedažyta / viena spalva dažyta     Lygi dailylentė - nedažyta

LATONIT fibrocementinės dailylentės gaminamos, gruntuojamos ir dažomos toje pačioje gamykloje, kas užtikrina aukšta produkto kokybę. Spalva galite pasirinkti pagal tarptautinius RAL arba NCS spalvininkus.

Latonit dailylentės atkartoja tikros medienos raštą, todėl jos atrodo natūraliai ir lengvai derinamos prie tikros medienos.


 

LATONIT SUDĖTIS

 • Fibrocementinė plokštė LATONIT - tai patvarus, ilgaamžis visiškai ekologiškas gaminys, kurio gamybos procese NENAUDOJAMOS aplinkai pavojingos medžiagos, tokios kaip asbestas ir kt.

LATONIT plokštės sudėtis:

 • Cementas;
 • Mineraliniai/sintetiniai užpildai;
 • Celiuliozės pluoštas.

Šie produktai suteikia gaminiui didelį stiprumą bei atsparumą įvairiems aplinkos poveikiams.

 

LATONIT PATIKRINTAS PRODUKTAS

LATONIT - yra sertifikuotas gaminys, turintis CE ženklinimą bei visus privalomus akredituoto Europos sąjungos sertifikavimo centro sertifikatus ir atitikties dokumentus.


LATONIT TECHNINĖS SAVYBĖS

ü Lengvai ir greitai montuojama;

ü Galima montuoti tiek ant medinio, tiek ant metalinio karkaso;

ü Reprezentacinės plokštės dalis gali būti lygi arba su medžio imitacijos raštais;

ü Dažoma dviejomis spalvomis. Vieninteliai rinkoje!; 

ü Gaminama ir dažoma toje pačioje gamykloje;

ü Dailylentės atsparios puvimui, kenkėjams, bei vamzdžiams;

ü Tinkamos naudoti namų A+ klasei statyti;

ü Jas galima tvirtinti horizontaliuoju užleidimu arba vertikaliai. 

ü Jeigu užsakomas kiekis didesnis nei 200 m2, gamykla pagamins dailylentes reikiamo Jums ilgio.


 

LATONIT DAILYLENTĖS PUIKUS SPRENDIMAS PAKALIMAMS

 •  Pakalimai yra sunkiai pasiekiami ir jų pakeitimas, atnaujinimas yra nepatogus bei dažniausiai brangus;
 • Todėl su LATONIT dailylentėmis kurios nereikalauja papildomos priežiūros ir yra ilgaamžės, jų spalva nepakinta ilgą laiką, Jums daugiau nereikės vargti;
 • Jos atrodo estetiškai ir suteikia stogui užbaigtumo vaizdą;
 • Pats geriausias pasirinkimas Jūsų namui.

 

 

LATONIT SPALVOS


 Geriausia tai, kad SPALVĄ galite išsirinkti praktiškai kokią tik norite pagal RAL ar NCS spalvų paletę, o tai Jums leis pritaikyti namo, fasado, pakalimo, balkono ir pan. stilius, spalvas ir dizaino vientisumą.

 Remontiniai dažai bus pristatomi kartu su užsakomomis dailylentėmis 0,3 litro talpos indais. Juos reikia naudoti tik tose vietose kur yra dailylenčių dažų sluoksnio pažeidimai arba nupjauti kraštai. 

 


 LATONIT SVORIS

Žinoti fasado montuojamų medžiagų svorį yra labai svarbu:

 • 1,8 m. ilgio dailylentė: 4,8 kg.
 • 3 m. ilgio dailylentė: 7,9 kg.
 • 3,6 m. ilgio dailylentė: 9,5 kg.

MONTAVIMAS


1.    Matmenys >50 mm x 30 mm, atstumas tarp tvirtinimo tąšelių > 600 mm. Jeigu vietovė yra vėjuota pvz: Klaipėdos kraštas, tai tarpus tarp tąšelių reikia sumažinti.

2. Tvirtinama inkariniais varžtais kas <800 mm.

3.    Šilumos izoliacijas.

4.    Montuojami vertiaklūs mediniai arba metaliniai profiliai. Tvirtinant vertikalius tąšelius su horizontaliais tąšeliais – juos tvirtinti dviem savisriegiais. Vertikalūs tąšeliai turi būti mažiausiai 40 mm pločio. Susijungimo taškuose. Vertikalių tašelių atstumas turi būti 600 mm

5.     Latonit dailylentės, tvirtinamos su tvirtinimo varžtais. Varžtais tvirtinama nuo dailylentės kraštų 2 cm., tvirtinant vinimis reikia tvirtinti 3 cm. nuo kraštų. į išanksto paruoštas skyles.

6.    Plastikinis kampas, metalinis, aliuminis profilis arba fibrocementinė lentelė.

7.    Durų kamera 


MONTAVIMO BŪDAI


1. Plytinis montavimas;

2. Tiesus montavimas;

3. Laisvas montavimas.

 SANDĖLIAVIMAS

Latonit dailylentes yra būtina laikyti sausoje vietoje ir būtinai sandėliuoti ant padėklų su kuriais atvyksta dailylentės. Gavus gaminį reikia pašalinti laikinas transportavimo dangas, kuriose galimai susikaupė drėgmė ir apdengti nepermatomu brezentu. Griežtai draudžiama dailylentes sandėliuoti remiant jas į sieną. Jeigu būtinas dailylenčių perkrovimas nuo padėklo su kuriuo jos atkeliavo, jas būtina sudėti horizontaliai ant lygaus paviršiaus. Jeigu pilnas padėklas sušlampa būtina dailylentes perkrauti atskirai, kad jos išdžiūtų. 

 

TRANSPORTAVIMAS

 

  Dailylenčių negalime nešti horizontaliai. Imant dailylentes nuo padėklo reikia kelti vertikaliai į viršu. Negalima jų traukti ar tempti nuo visos krūvos, taip galimas dažų pažeidimas. Dailelentę geriausia nešti pavertus ant šono ir ties jos centru išskleidus rankas kuo plačiau.

 

  Perkraunant LATONIT dailylentes tarp pluoštinio cemento dailylenčių reikia naudoti politileno plėvelę. Rekomenduojama leisti dailylentės aklimatizuotis prie oro sąlygų kuriose jos bus naudojamos., 

 

 

 

 

 

SAUGUMAS

 Prieš pradedant dirbti su Latonit fibrocementionėmis dailylentėmis būtina pasirūpinti savo saugumu.

Tam reikalinga:

 • Šalmas;
 • Pirštinės;
 • Respiratorius;
 • Apsauginiai akiniai.

  Pjaustant fibrozementines dailylentes gali susidaryti dulkės ko pasakoje galimas kvėpavimo takų sudirginimas. Toks dulkių poveikis gali būti žalingas žmogui. Todėl yra būtina dėvėti aukšiau nurodytas apsaugos priemonės